Mesaj Gönder!

Hakkımızda

Yenilikçi yaklaşımımız ve pazardaki ürünleri incelikle seçerek ürünleri tüketiciyle buluşturma hedefimiz doğrultusunda faaliyetlerine 2018 yılından sonrasında "Türkiye'nin Ankastrede Öncü Alışveriş Sitesi" sloganıyla perakende satışı da katan firmamız kalite, çeşitlilik ve uygun fiyatlı ürünleri tüketicilerle buluşturmanın yanı sıra her zaman samimi ve çözüm odaklı yaklaşım sergilemeyi birinci öncelik haline getirmiştir.

Müşteri memnuniyetini hedefleyen yaklaşımını ideal ürün grubu ve markalarıyla ortaya çıkaran biankastre.com; tüketicilerin aradıkları ürüne daha kolay ulaşabilmeleri ve sipariş süreçlerinde sorun yaşamayacakları bir satış ve kolay iade sürecini de vadetmektedir. Güvenilir alışverişi online ortamlara taşırken sadece online değil aynı zamanda İstanbul'da bulunan showroom ve mağazamız ile ürünleri daha yakından tanımanıza olanak sağlamıştır.

Türkiye'nin öncü markaları ile kurduğumuz iş birliği çerçevesinde tüketicinin ihtiyacını karşılarken biankastre.com sadece işlevselliği ile değil tasarımda kusursuzluğu ve bol çeşitliliği amaçlar. Böylelikle sınırlı tüketici kitlesi yerine ankastre satın almayı hedefleyen her tüketici için doğru çözümü ön plana çıkarır.

Ankastre ürünlerinde uzmanlaşan kadrosu ve bu sektöre uzun yıllardır çözüm üreten yönetim anlayışıyla biankastre.com; satış ve satış sonrası süreçlerle alakalı desteğini ortaya koyar.

Tüketiciye memnun kalacağı ürünleri sunarak online ankastre alışverişinde yeni bir çağ açmayı hedeflemektedir.